Części do sprężarek

Więcej niż części i serwis... Kompletne rozwiązania!

Produkty

dławice
Dławice

CPI projektuje i produkuje pełną gamę dławic gazowych i olejowych wraz z nowoczesnymi zespołami pierścieni dławicowych i zgarniaczy oleju.

więcej
dławice
Pierścienie dławicowe

CPI łączy szeroki wybór materiałów i wzorów, aby sprostać szczegółowym wymaganiom klientów Pierścienie dławicowe z FOF ,PEEK, żeliwa i brązu to tylko niektóre z dostępnych materiałów.

więcej
dławice
Pierścienie tłokowe i prowadzące

CPierścienie o wysokiej jakości dla całego spektrum warunków pracy Zastosowanie inżynierii w produkcji pierścieni tłokowych i pierścieni prowadzących przyczyniło się do zaprojektowania pierścieni prowadzących i tłokowych spełniających oczekiwania dla różnych parametrów pracy.

więcej
dławice
Pierścienie zgarniające olej

Pierścienie CPI wycieraczki oleju przeznaczone są do skutecznego zapewnienia pozytywnego zamknięcia środków smarnych w skrzyni korbowej. Kilka wzorów, w tym styczna cięcia jednokierunkowe, styczna cięcia dwukierunkowy i pierścieniami wycieraczek cięcia są dostępne w różnych materiałach.

więcej
dławice
Tłoki i tłoczyska

CPI produkuje zgodnie z najwyższymi standardami jakości w pełnym zakresie tłoki i tłoczyska ze stali lub stopu stali, aluminium i żeliwa, dla szerokiego zakresu zastosowań i warunków pracy.

więcej
dławice
Zawory

CPI oferuje kompletną linię zaworów do sprężarek zaprojektowanych do konkretnych zastosowań. Zawór CPI jakości łączy w sobie najwyższą możliwą wydajność przepływu z maksymalną żywotnością.

więcej
dławice
Hi-Flo Compressor Zawory

CPI Hi-Flo™ sprężarki zawór jest wysokiej wydajności zaworu, który wykorzystuje unikalny profil element uszczelniający.

więcej