Części do sprężarek

Więcej niż części i serwis... Kompletne rozwiązania!

O nas

Firma GCS istnieje od lutego 2002 r. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą części do sprężarek tłokowych, takich jak: pierścienie tłokowe, prowadzące, dławicowe, kompletne dławice, zawory, części do zaworów. remonty dławic i zaworów.

Firma GCS została założona aby reprezentować na polskim rynku firmę GARLOCK GmbH, Gross Gerau Niemcy. Obecnie GARLOCK GmbH należy do światowego koncernu EnPro Indasties Company z siedzibą w USA, do którego należy wiele firm z tej branży m.in. z USA, Kanady, Niemiec, Wielkiej Brytani, Francji Meksyku. W 2008 r. podjęto decyzję, aby wszystkie firmy z tej branży nosiły jednolitą nazwę COMPRESSOR PRODUCTS Int.

Od 2002 r. rynek polski obsługiwany jest przez zakład COMPRESSOR PRODUCTS Int. GmbH Gross Gerau Niemcy (wcześniej Garlock).

Obsługujemy wszytkie sprężarki tłokowe smarowe i bezsmarowe m.in. Atlas Copo, NEA, LMF, Thome Cerpelle, Wortingthon, ABC, SIAD, Mafa Wurzen, LINDE, Ateliers Francois, Bellis&Morcom, ESSLINGEN, ARIEL i wiele innych.

Dzięki własnym ośrodkom badawczym stosujemy najnowocześniejsze materiały na nasze produkty. Wiele przemysłowych maszyn udało nam się przezbroić na pracę bezsmarową, dzięki czemu użytkownicy uzyskali lepsze parametry maszyn i produktu końcowego.